Стікери для Telegram: малюємо в Ілюстраторі

🎨 Відкрий для себе чарівний світ творчості з курсом “Стікери для Telegram малюємо в Ілюстраторі”! 🎉

2,000.00

Цей курс буде корисним для усіх, але найбільшу користь він надасть:

Лого

Кому саме

Причина, чому їм буде це корисно

Лого

Кому саме

Причина, чому їм буде це корисно

Лого

Кому саме

Причина, чому їм буде це корисно

Про що цей курс

🖌️ Чи завжди мріяв створювати свої власні стікери для улюбленого месенджера? Тепер твоя мрія може стати реальністю! Курс розроблений для тих, хто бажає поглибити знання у галузі графічного дизайну та відкрити для себе можливості Adobe Illustrator.

📚 Що тебе чекає у цьому курсі:

1. Вступ до Світу Творчості
Дізнайся, як буде проходити навчання та познайомся з основами Adobe Illustrator. Навчишся створювати нові файли та зберігати їх, а також отримаєш швидкий тур по інтерфейсу програми.

2. Майстерність Інструментів
Ознайомся з важливими інструментами, такими як Перо, Олівець, Фігури. Дізнайся, як швидко редагувати об’єкти та працювати з контурами. Навчишся майструвати кольори та надавати своїм роботам виразність.

3. Магія Малювання
Розкрий свій творчий потенціал, малюючи власних героїв у векторі. Додай їм різні емоції та стилізацію. Навчишся підібрати ідеальну палітру для розмальовки стікера. А потім покажеш свою унікальну створінь у Telegram.

4. Бонуси, які надихнуть
Не пропусти можливість навчитися створювати стікери для друку. Підготуй малюнки для світшотів, чашок та навіть наліпок. Творчість не має меж!

🌟 Відкрий для себе безмежний світ графічного дизайну та творчості разом із курсом “Стікери для Telegram малюємо в Ілюстраторі”. Реалізуй свої ідеї, навчайся новому та даруй радість своїми стікерами! 🌈🚀

Програма курсу
  1. Перше заняття
  2. Друге заняття
  3. Третє заняття